Ładowanie…

O nas

Firma F.H.U. FIS-KOMP została założona w 1996 roku. Od samego początku swojej działalności specjalizujemy się w sprzedaży oraz w Serwisie peryferyjnych urządzeń komputerowych takich jak: drukarek, skanerów, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych wielu popularnych na rynku producentów. Przez lata swojej działalności na rynku poszerzaliśmy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach organizowanych przez najbardziej cenionych producentów urządzeń biurowych, co zaowocowało uzyskaniem w 2006 roku Autoryzacji firmy Canon.

Autoryzowany Serwis urządzeń biurowych Canon

W ramach prowadzonych działań wykonujemy naprawy gwarancyjne: drukarek atramentowych i drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych i laserowych, faksów, skanerów oraz kalkulatorów.

W naszym serwisie prowadzimy również naprawy pogwarancyjne sprzętu biurowego innych producentów, m.in. firm Samsung, Oki czy HP. Dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych pozwala bardzo szybko i sprawnie przeprowadzać wszystkie zlecone nam naprawy.

Sklep z urządzeniami biurowymi i z drukarkami 3D

 Mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy w 2014 roku, poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu o sprzedaż urządzeń i materiałów eksploatacyjnych do druku 3D. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć m.in. produkty i akcesoria najlepszych polskich producentów sprzętu jak: Zortrax, 3D Gence czy Graften. Współpracujemy z wieloma polskimi producentami filamentów do druku 3D, - Fiberlogy (Fiberlab S.A.), Spectrum Filaments czy Noctuo. Na bieżąco testujemy wszystkie pojawiające się na rynku materiały, dzięki czemu możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc przy ich wyborze.

Zapraszamy do naszego sklepu, nad prawnym bezpieczeństwem transakcji czuwa firma PROKONSUMENCI. Robiąc u nas zakupy mają Państwo gwarancję ochrony praw konsumenckich.Certyfikat
Zespół.
FIS-KOMP