Ładowanie…

O nas

F.H.U. Fis-Komp w Warszawie – Sklep i serwis drukarek

Firma F.H.U. Fis-Komp została założona w 1996 roku w Warszawie. Od samego początku swojej działalności specjalizujemy się w sprzedaży oraz w prowadzeniu serwisu peryferyjnych urządzeń komputerowych w postaci drukarek, skanerów, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych wielu popularnych na rynku producentów. Przez lata swojej działalności na rynku stale poszerzaliśmy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach organizowanych przez najbardziej cenionych producentów urządzeń biurowych, co zaowocowało uzyskaniem w 2006 roku Autoryzacji firmy Canon.

Autoryzowany serwis urządzeń biurowych Canon

Ten tytuł pozwolił nam na otworzenie autoryzowanego serwisu urządzeń Canon. W ramach prowadzonych działań możemy wykonywać naprawy gwarancyjne wszystkich urządzeń produkowanych przez Canon, m.in. drukarek atramentowych i drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych i laserowych, faksów, skanerów czy kalkulatorów. W naszym serwisie prowadzimy także naprawy pogwarancyjne sprzętu biurowego innych producentów, m.in. firm Samsung, Oki czy HP. Dzięki już wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu napraw sprzętu biurowego oraz posiadaniu własnego, doskonale wyposażonego magazynu części zamiennych jesteśmy w stanie bardzo szybko i sprawnie przeprowadzać wszystkie zlecone nam naprawy.

Sklep z urządzeniami biurowymi i z drukarkami 3D

Oprócz prowadzenia autoryzowanego serwisu naprawczego Canon oraz serwisu sprzętu biurowego innych producentów, jesteśmy także jednym z najbardziej cenionych na rynku sklepów z drukarkami, urządzeniami wielofunkcyjnymi Canon oraz różnymi materiałami eksploatacyjnymi. W 2014 roku, mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy, poszerzyliśmy jeszcze ofertę naszego sklepu także o sprzedaż sprzętu i materiałów eksploatacyjnych do drukowania 3D. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć m.in. urządzenia i akcesoria najlepszych polskich producentów sprzętu do druku 3D, takich jak: Zortrax, Atmat, 3DGence czy Graften. Sprzedajemy także produkty wielu innych firm. Współpracujemy m.in. z wieloma polskimi producentami filamentów do druku 3D, którzy oferują najwyższej jakości materiały eksploatacyjne, m.in. z firmami: Fiberlogy (Fiberlab S.A.), Spectrum Filaments czy Noctuo. Na bieżąco testujemy wszystkie pojawiające się na rynku materiały, dzięki czemu możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc przy ich wyborze.

Zapraszamy do naszego sklepu, nad prawnym bezpieczeństwem transakcji czuwa firma PROKONSUMENCI. Robiąc u nas zakupy mają Państwo gwarancję ochrony praw konsumenckich.Certyfikat
Zespół.
FIS-KOMP