Drukarki Laserowe Canon


Canon i-Sensys LBP6230dw


Drukarki Laserowe Canon

Dostępność: chwilowo niedostępne

603,13 PLN

Cechy szczególne

Ta niewielka, sieciowa monochromatyczna drukarka laserowa z obsługą Wi-Fi i urządzeń przenośnych jest wyposażona w funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz wiele funkcji pozwalających zaoszczędzić energię i czas. To idealne rozwiązanie do małego lub domowego biura.
ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

pełny opis


Korzyści

Przystosowana do działania sieciowego monochromatyczna drukarka laserowa z obsługą Wi-Fi i urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji Canon Mobile Printing

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego

Najlepszy w swojej klasie poziom wydajności energetycznej

Szybie wydruki monochromatyczne o ulepszonej jakości i szybkości drukowania 25 str./min

Cechy szczegółowe
 

Monochromatyczna drukarka laserowa o niewielkich wymiarach z obsługą Wi-Fi

Dzięki łączności bezprzewodowej i Ethernet oraz obsłudze urządzeń przenośnych i funkcji automatycznego druku dwustronnego ta szybka, kompaktowa i wydajna energetycznie monochromatyczna drukarka laserowa z obsługą Wi-Fi nadaje się idealnie do małego lub domowego biura — pasuje na każde biurko.

Praca sieciowa oraz obsługa Wi-Fi i urządzeń przenośnych

Drukuj z łatwością w wybrany sposób, korzystając z Wi-Fi, sieci internetowej lub urządzenia przenośnego. Łączenie się z siecią bezprzewodową nie wymaga wysiłku — wystarczy nacisnąć przycisk Wi-Fi na drukarce. Drukowanie z urządzeń przenośnych jest równie proste. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Canon Mobile Printing i można drukować bezpośrednio z urządzeń z systemem iOS lub Android w szybki i prosty sposób.

Szybkie i wydajne działanie

Z łatwością można dotrzymać wszystkich terminów dzięki imponującej szybkości drukowania wynoszącej 25 str./min oraz technologii szybkiego wydruku pierwszej strony firmy Canon, która znacznie skraca czas oczekiwania na pierwszy wydruk po wyjściu z trybu uśpienia. Krótki czas nagrzewania, który wynosi zaledwie 10 sekund (od włączenia), oraz czas do wydruku pierwszej strony wynoszący nie więcej niż 6 sekund sprawiają, że urządzenie jest gotowe do działania zawsze, kiedy go potrzebujesz.

Automatyczny druk dwustronny

Funkcja automatycznego druku dwustronnego powoduje zmniejszenie zużycia papieru i nadaje drukowanym dokumentom biznesowym bardziej profesjonalny wymiar.

Doskonała jakość druku laserowego

Rozdzielczość druku do 1200 x 1200 dpi z funkcją automatycznego wyostrzania obrazu gwarantuje uzyskanie doskonałej jakości wydruku, charakteryzującego się wyraźnym tekstem i szczegółową grafiką. Nasz toner MS (Magnetic Spherical) zapewnia optymalne rezultaty podczas drukowania każdej strony.

Wydajność energetyczna

Dzięki technologii działania na żądanie firmy Canon, drukarka cechuje się najniższym w swojej klasie zużyciem energii, wynoszącym zaledwie 0,9 W w trybie uśpienia, przy jednoczesnym skróceniu czasu nagrzewania praktycznie do zera. Wygodny, umieszczony z przodu przełącznik zasilania ułatwia wyłączanie urządzenia, jeszcze bardziej zmniejszając koszty energii i szkodliwy wpływ na środowisko. Ponadto dostępny jest też konfigurowalny tryb automatycznego wyłączania drukarki, dzięki któremu drukarka jest wyłączana po upływie wcześniej ustawionego czasu.

Niski poziom hałasu

Dzięki wyjątkowej konstrukcji silnika opracowanego przez firmę Canon drukarka pozostaje bezgłośna w trybie gotowości i zaskakująco cicho pracuje, pozwalając użytkownikowi skupić się bez przeszkód na własnej pracy.

Zintegrowana kaseta

Zintegrowana, nadająca się do recyklingu kaseta pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia stałą, wysoką jakość druku. Kaseta laserowa autoryzowana przez firmę Canon zawiera toner, bęben oraz elementy czyszczące i może zostać wymieniona w kilka sekund, nie powodując przy tym zabrudzeń.

 

 
Wiecej informacji w ulotce do pobrania i na stronie:

https://www.canon.pl/for_home/product_finder/printers/laser/i-sensys_lbp6230dw/#features

 


dodatkowe informacje


Dane techniczne

Szybkość drukowania: 25 str./min w trybie monochromatycznym (A4)
Metoda drukowania: Monochromatyczne drukowanie laserowe
Jakość drukowania: Maks. 1200 x 1200 dpi
Rozdzielczość drukowania: Maks. 600 x 600 dpi
Czas rozgrzewania: Około 0,5 sekund z trybu uśpienia, 10 s lub mniej po włączeniu zasilania
Czas wydruku pierwszej strony: Około 6 s
Marginesy wydruku: 5 mm – górny, dolny, lewy i prawy
Podajnik papieru (standardowy): Podajnik uniwersalny na 250 arkuszy, Otwór ręcznego podawania pojedynczych arkuszy
Taca odbiorcza : Wydrukiem do dołu na 100 arkuszy
Typy nośników: Papier zwykły, o podwyższonej gramaturze, folia przezroczysta, etykiety, karty katalogowe, koperty
Rozmiary nośników: Podajnik uniwersalny: A4/B5/A5/LGL/LTR/EXE/16K/formaty niestandardowe COM10/Monarch/C5/DL szerokość 76,2 do 216 mm x długość 187 do 356 mm, Otwór ręcznego podawania: A4/B5/A5/LGL/LTR/EXE/16K/formaty niestandardowe COM10/Monarch/C5/DL/Karta katalogowa szerokość 76,2 do 216 mm x długość 127 do 356 mm
Gramatura nośników: Podajnik uniwersalny: Od 60 do 163 g/m², Otwór ręcznego podawania: Od 60 do 163 g/m²
Wymagania dotyczące zasilania: 220-240 V(±10%) 50/60 Hz(±2 Hz), prąd zmienny
Pobór mocy: Maksymalnie: do 1100 W Praca: przeciętnie około 420 W lub mniej Tryb czuwania: około 1,4 W lub mniej, Tryb czuwania: około 2,2 W lub mniej (Wi-Fi) Tryb uśpienia: około 0,9 W lub mniej, Tryb uśpienia: około 1,6 W lub mniej (Wi-Fi) Typowy pobór energii elektrycznej (TEC): 0,7 kWh/tydzień
Poziom hałasu: Moc akustyczna1 : Praca: 6,77 dB lub mniej Tryb gotowości: poniżej poziomu słyszalności, Ciśnienie akustyczne1 : Praca: 52 dB(A) Tryb gotowości: poniżej poziomu słyszalności
Wymiary (szer. x dł. x wys.): 379 mm x 293 mm x 243 mm
Masa: Około 7 kg
Środowisko pracy: Temperatura od +10 do 30°C Wilgotność względna: od 20 do 80% (bez kondensacji)
Panel sterowania: 5 wskaźników LED, 4 przyciski obsługi
Pamięć: 64 MB
Języki obsługi drukarki: UFRII LT
Interfejsy i złącza: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX, IEEE802.11b/g/n
Zgodność z systemami operacyjnymi: Win 8.1(32-/64-bitowy)/Win 8(32-/64-bitowy)/Win 7, (32-/64-bitowy)/Win Vista (32-/64-bitowy)/XP (32-/64-bitowy)/ Server 2012 (32-/64-bitowy)/Server 2012 R2 (64-bitowy)/Server, 2008 (32-/64-bitowy)/Server 2008 R2 (64-bitowy)/2003 Server (32-/64-bitowy)/Mac OSX 10.6 do /Linux2 /Citrix (FR2 lub nowszy)
Materiały Eksploatacyjne: Standardowa: kaseta 726 (2 100 stron3 )
Przypisy : Deklarowany poziom hałasu zgodnie z normą ISO 9296, Dystrybucja tylko przez Internet, W oparciu o normę ISO/IEC 19752 , Drukarka jest dostarczana z kasetą startową na 900 stron
Rodzaj urządzenia: Mono

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.plProjekt graficzny webmedium.pl