Ładowanie…

Regulamin Promocji

REGULAMIN PROMOCJI.
1. Organizatorem promocji jest firma F.H.U. FIS-KOMP 01-141 Warszawa Ul. Wolska 84/86.

2. Oferta dotyczy wszystkich urządzeń laserowych firmy Canon dostępnych na stronie www.fiskomp.pl  .

3. Z promocji mogą skorzystać wszystkie podmioty gospodarcze oraz klienci indywidualni nie prowadzący działalności gospodarczej a którzy ukończyli 18 lat.

4. Przy zakupie urządzenia Canon I-Sensys dostępnego na stronie www.fiskomp.pl  przysługuje kupon rabatowy w wysokości 50 zł do wykorzystania w firmie F.H.U. FIS-KOMP na naprawę drukarki dowolnego producenta*. Kupon przysługuje za każde zakupione urządzenie. Kupon rabatowy ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu i wysyłany jest do klienta razem z zakupionym urządzeniem.

5. Przy zakupie urządzenia Canon I-Sensys dostępnego na stronie www.fiskomp.pl  wraz z dodatkowym tonerem przysługuje kupon rabatowy w wysokości 50 zł do wykorzystania w firmie F.H.U. FIS-KOMP.  Kupon przysługuje za każde zakupione urządzenie wraz z tonerem. Kupon rabatowy ważny jest 6 miesięcy od zakupu urządzenia i rozliczony będzie przy zakupie tonera poprzez obniżenie jego ceny.

6. Promocja urządzeń i tonerów firmy Canon trwa do 2019-12-16.

7. Organizator zapewnia ochronę danych osobowych zgodnie z polityka prywatności.

8.W razie wątpliwości co do uczestnictwa i skorzystania z promocji prosimy o kontakt z organizatorem.
 
 
 
 
 
*- prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem mailowym poczta@fiskomp.pl w celu ustalenia czy dany model podlega naprawie w firmie FIS-KOMP.
 
 
poczta@fiskomp.pl 01-141 Warszawa ul. Wolska 84/86 tel. 22 632-14-93